Mocktail Virgin Mojito
Wil jij meedoen maar niet aan de cocktails omdat je moet rijden, volgende dag werken, moe, geen zin… Dan is een Virgin Mojito een prima oplossing. Ik drink het vaak op vakantie. In de brandende zon voor mij geen cocktails overdag… Maar een mocktail vind ik dan wel weer fijn. Toch feestelijk en vakantiegevoel maar niet de kater achteraf. Deze alcoholvrije cocktail maak je in een handomdraai.
Een echt Mojito maken?
Ook daarvoor heb ik een recept paraat. Mojito’s mixen op een feestje kan nogal wat werk zijn. Daarom heb ik een versie gemaakt waarbij je vooraf limoensiroop maakt. Dus geen limoen en suiker crushen. Die siroop kun je natuurlijk ook gebruiken voor de mocktail..
Recepten voor lichte cocktails
Ook daarvan heb ik er een paar op de site staan. Niet te zwaar en fijn om te drinken.
Ingrediënten
Voor 1 Virgin Mojito
Bereiding 5 minuten
10 muntblaadjes
2 tl rietsuiker
Sap van een halve limoen
2 plakjes limoen
Tonic (bijv. Elderflower van Fever-Tree)
IJsblokjes
Bereiding
Doe de helft van de muntblaadjes samen met de suiker en limoensap in een glas en stamp fijn met een cocktailstamper (Heb je die niet? In een vijzel kan het ook).
Vul het glas met ijsblokjes, twee plakjes limoen en de rest van de muntblaadjes. Vul het glas aan met tonic. Serveer met een rietje.
Reageer, je e-mail wordt niet getoond